Mercedes S500L, 2016m.

20180320_190849Šis „Mercedes-Benz“ vėliavnešys prabangių automobilių segmente madas diktuos maždaug septynerius metus – iki 2020-ųjų. Net neabejojama, kad naujoji S klasė taps ryškia gaire kitoms kompanijoms kuriant prabangius modelius.

W222 serijos modelis – ne tik SPA centras ant ratų, bet ir elektronikos prifarširuota važiuojanti laboratorija. Taip būtų galima apibūdinti šį limuziną. Kurdama šį automobilį gabi „Mercedes-Benz“ inžinierių bei dizainerių komanda nepamiršo inovatyvių saugumo naujovių ir hibridinių technologijų. Tikri „Mercedes-Benz“ markės fanai liks patenkinti šio prabangaus sedano išvaizda – gamintojas nenorėjo drastiškų pokyčių, tačiau visas kėbulas suprojektuotas pagal naują dizaino kryptį, todėl net ir per kelis artimiausius metus pasenti jis neturėtų. Puikios kėbulo proporcijos apsuptos ryškiomis, per abu šonus einančiomis dominuojančiomis linijomis.

20180320_190908Kalbant apie prabangą, reikia nepamiršti, kad kurdami šį W222 sedaną gamintojai turėjau daug daugiau kūrybinės laisvės – jiems nebereikia išlaikyti tarpo gamoje tarp S klasės bei po „Mercedes-Benz“ kompanijos sparnu prisiglaudusiems „Maybach“ modeliams. Pastarieji jau nebegaminami. Todėl nenuostabu, kad naujos kartos S klasė yra žymiai prabangesnė nei jo pirmtakas, gamintas pastaruosius 8-erius metus.

Naujasis S klasės sedanas yra pats aerodinamiškiausias visoje istorijoje. Jo oro aptakumo koeficientas Cd siekia vos 0,24. Modernų kėbulą priekyje puošia pažangūs LED žibintai – kiekvieną sudaro 56 atskiri diodai. Nors ir stogo linija link galo šiek tiek žemėja, vokiečiai suprojektavo erdvesnį saloną: gale sėdintiems keleiviams suteikta 14mm daugiau vietos. „Mercedes-Benz“ tvirtina, kad interjeras – viena esminių naujosios S 20180320_191550klasės stiprybių. Moderni vidaus architektūra primena ne žemesnės, o aukštesnės, tokios, kaip „Bentley“ klasės automobilius. Negana to, salone beveik nėra jokių mygtukų – dauguma funkcijų, pasak gamintojo, yra valdomos centre sumontuota specialia sukama svirtele. Panašu, jog „Mercedes-Benz“ puikiai supranta, kad laikai, kai automobilio gerumas buvo apibrėžiamas mygtukų skaičiumi ant vairo rato jau baigėsi.

Baziniai modeliai turės šildomus porankius. Visgi, kalbant apie technologijas, reikėtų pabrėžti, kad S klasės sedanai turės aibę skirtingų kamerų bei jutiklių, kurie skenuos kelią bei informaciją perduos pakabos elementus valdantiems kompiuteriams. Šie savo ruožtu žymiai geriau prisitaikys prie galimų nelygumų. Tuo tarpu gale sėdintys keleiviai tikrai liks patenkinti prisipučiančiais saugos diržais.

Išsamesnė informacija dėl VIP transporto nuomos:
+370 687 66366, info@luxurydriver.lt