Mercedes S600L, 1990-1997m., legenda

Mėgstate ir negalite pamiršti serialo Brigada? Jei taip, tuomet savo šventei rinkitės Mercedes benz Banginį. Mes jums siūlome įvairiausio modelio banginių nuo S280 iki individualios komplektacijos S600 Long su paauksuotomis interjero detalėmis.

Pasaulyje nėra tokio automobilio, kuris galėtų bent truputėlį prilygti S klasės „Mercedes Benz“ įvaizdžiui. Užtenka pasižiūrėti į žmones, kurie dažniausiai važinėja S klasės „Mercedes Benz. Beveik kiekvienas pasaulio vadovas važinėjo arba važinėja S klasės „Mercedes Benz“, nusikalstamo pasaulio atstovai mėgsta važinėti su kuo? Tikrai ne su „Volkswagen Golf“.

Tačiau neleiskime stereotipams užtemdyti blaivaus proto, nes ne visi S klasės savininkai yra kontrabandininkai, vagys, politikai, atletai ar didžiulės verslo imperijos savininkas. Juo gali būti ir pakankamai paprastas vyrukas, kurį mes mieliau vadintume automanu.

Daugiau kaip 50 metų Mercedes-Benz S-klasė nustato standartus visai automobilizmo industrijai ir yra automobilių prabangos, inovacijų ir galios sinonimas. Tai didžiausias Mercedes modelis ir yra paklausiausias prabangus sedanas pasaulyje. Būdamas kompanijos flagmanas dažniausiai S-klasėje buvo pritaikomos įvairios inovacijos, kaip antai – tai pirmas automobilis turintis degalų įpurškimą, saugos oro pagalves, stabdžių ABS, elektroninę stabilumo kontrolę, traukos kontrolę, navigacinę sistemą, parkavimo sensorius, saugos diržų įtempiklius ir eilę kitų naujovių, kurias laikui bėgant adaptuoja ir kiti autogamintojai. S-klasė yra gaminama tik sedano kėbulu su V6, V8, V12 benzininiais ir dyzeliniais varikliais, yra ir prailginta versija.

Norite išsinuomoti Mercedes Banginį ar jų koloną savo šventei? Kreipkitės info@taxidriver.lt .